O NAS

THE LESHY.

 

 

Nowo powstała marka na polskim rynku, którą stworzyliśmy z myślą o obecnym i przyszłym rynku akcesoriami elektronicznymi. Nazwę The Leshy zaczerpnęliśmy z rodzimej, słowiańskiej mitologii, tak aby nasza marka była niezmiennie kojarzona z polskim rynkiem, który jest dla nas najważniejszy i ma dla nas szczególne znaczenie. Naszym celem jest to, aby marka ta, stała się rozpoznawalna zarówno wśród osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi, jak i wśród osób, które poszukują dobrych i niedrogich akcesoriów do swoich urządzeń. Postaramy się wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom i wymaganiom każdego naszego Klienta!

ECOWIT.

 

 

Pomimo tego, że marka The Leshy jest świeża na krajowym rynku, to jako firma/producent Ecowit, mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w handlu, w tym od kilku lat również w handlu e-commerce. Staramy się dostosowywać sprzedaż do aktualnych realiów, a przy tym niezmiennie dążymy do zapewnienia naszym klientom najlepszych produktów. Jako firma Ecowit wspieramy również lokalne biznesy, dostarczając nasze produkty spożywcze do lokalnych odbiorców, takich jak: restauracje, szkoły, plebanie czy cukiernie. Przy tym zapewniamy wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest pokazanie, że zdrowie, smaczne i stosunkowo tanie odżywianie jest możliwe! Zapraszamy do odwiedzin, kontaktu, zakupów i ewentualnej współpracy na stronę: www.ecowit.pl

CEL.

 

Naszym celem jest zapewnienie produktów możliwie jak najwyższej jakości w przystępnych cenach. Staramy się, by nasze produkty w ofercie, były przedstawiane w transparenty sposób, tak aby każdy nasz Klient wiedział dokładnie, jaki produkt otrzymuje po zakupie. Doskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, jak duże znaczenie mają w dzisiejszych czasach koszta wydatków. Dlatego nasze produkty oferujemy i będziemy oferować w konkurencyjnych cenach. Ogólne dobro i zadowolenie każdego naszego Klienta, ma dla nas największe, priorytetowe znaczenie!

NEWSLETTER.

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Podanie adresu email jest jednoznaczne z zapoznaniem się z polityką prywatności i akceptacją warunków dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Adres

Lubelska 46,

Rzeszów 35-233

Kontakt

Obserwuj nas

Info

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Producent: